Активні захисники планети в Голівуді

Багато знаменитостей обирають своєю місією в житті –  оберігати та захищати планету від згубного впливу.  Відомі голівудські актори поєднують зйомки та боротьбу з екологічними проблемами в світі. Можливо, Ви навіть і не здогадувалися про те, що деякі зірки – захисники нашої планети та меценати багатьох екологічних проектів. Зараз ми познайомимо Вас з борцями за чистоту Землі, яких Ви часто бачите з блакитних телеекранів.

Зірки – захисники нашої планети  

Леонардо Ді Капріо

Одним із найактивніших захисників кліматичних змін серед голлівудської знаті є всім відомий Леонардо Ді Капріо, який у 2014 році став послом доброї волі ООН з проблем клімату. Актор користується альтернативними джерелами енергії, купує екологічні автомобілі, заснував кілька благодійних фондів та є режисером двох фільмів про глобальне потепління: “Одинадцята година” та “До потопу”. 

 Кемерон Діаз

Серед зірок Голлівуду варто відзначити Кемерон Діаз, яка теж обрала шлях боротьби з глобальним потеплінням. Акторка теж користується екологічними автомобілями, купує квоти на шкідливі викиди продуктів горіння авто в атмосферу.
Спільно з Альбертом Гором акторка декілька років тому втілила у реальність серію концертів “Жива Планета”. У 2009 році Діаз стала автором та сценаристом екологічної короткометражки “Врятувати світ”, де закликала співвітчизників цікавитися проблемами навколишнього світу. Діаз є співавторкою “Зеленої книги” – де жінка розповідає читачам, як рятувати планету за допомогою простих щоденних кроків.

Рейчел Мак-Адамс

Відома акторка Рейчел Мак-Адамс є ще й автором екодружнього веб-сайту “Green Is Sexy”, який заохочує фанів переходити на “зелений” спосіб життя.

Як говорить Рейчел на сайті: “Цей сайт створений для інформування людей з питань навколишнього середовища і має на меті допомогти змінити світ в один чудовий день”.

 

 

Орландо Блум

Один з головних акторів “Піратів Карибського моря” – Орландо Блум, може похвалитись не лише своєю фільмографією, а й заслугами перед планетою. Актор протягом кількох років брав участь в екологічній кампанії “Global Green”.

Він також користується екологічними автомобілями та використовує в своєму будинку сонячні батареї. Орладо є автором есе на екологічну тематику, яке увійшло до книги “Антарктика – заклик до дії”.

Наталі Портман

Cеред охоронців Землі можна сміливо назвати і Наталі Портман, яка вже довгий час є вегетеріанкою та виступає на захист прав тварин. Акторка також у 2007 році із зоологами подорожувала до Руанди знімати документальний фільм про вимираючих горил.

У тому ж 2007 р. Наталі Портман випустила у світ власну лінію веганського взуття, виготовленого виключно із штучної шкіри, бавовни чи коноплі з імітацією натуральної шкіри. Прибутки від продажу взуття було пожертвувано природоохоронним організаціям.

 

Вуді Гаррельсон

Актор вже давно є активним представником веганів: він навідріз відмовляється споживати м’ясо, субпродукти, напівфабрикати та фаст-фуд. У 2009 році Вуді отримав почесний вчений ступінь Йоркського університету (Канада) за неоціненний внесок у захист навколишнього середовища і сталого розвитку. Крім того, актор вже майже 10 років веде власний екодружній веб-сайт “Voice Yourself”.

Одним з його найвідчайдушніших кроків став протест у 1996 році проти вирубування древніх каліфорнійських мамонтових дерев лісозаготівельними компаніями. Він вибрався на вершину висячого мосту “Золоті ворота” у Сан-Франциско (США), через що рух автотранспорту було перекрито більш ніж на 6 годин.

Кейт Бланшетт

Відома кінозірка у 2008 році почала інвестувати свої гонорари в американську компанію Sungevity, яка займається еко-розробками, а саме – виробництвом сонячних панелей.

Кейт Бланшетт завжди гарантує своїм клієнтам, що їхні кошти витрачаються на придбання чистої енергії, яка не забруднює довкілля.

Серед кінозірок, які користуються альтернативними джерелами енергії, варто відзначити також Едварда Нортона, Бреда Пітта, Джонні Деппа, Денні Девіто та Джима Керрі.

 

Залишити відповідь