Як відрізнити справжню міцелярну воду від простої води з Павами та консервантами?

Давайте поговоримо про міцелярну воду.
Що це таке і з “чим його їдять?
Для чого потрібна міцелярна вода?
Перелік засобів для зняття макіяжу, раніше представлений молочком, двофазною рідиною і тоніком (у азіатів – гідрофільним маслом), порівняно недавно поповнився новим продуктом, який завоював любов більшості жінок. Це міцелярна вода. 

Однак незважаючи на те, що високий попит на неї тримається не перший місяць і навіть не перший рік, не кожна жінка розуміє, для чого потрібна міцелярна вода, чи потрібно змивати її зі шкіри та як правильно нею користуватися.  

Загальний опис продукту:
Перші варіанти міцелярної води з’явилися у брендів, що випускають аптечну косметику, тобто у тих, хто орієнтований на максимальну турботу про шкіру.
Засіб було виготовлено з метою дбайливого очищення обличчя, оскільки у його складі не було особливо агресивних речовин – спирту, мила, барвників, парабенів, а також силіконів. Завданням міцелярної води було збереження водно-жирового балансу шкіри, відсутність алергічних реакцій з боку слизових (зокрема, при демакіяжі очей).

Основний компонент даного продукту – МІЦЕЛИ, які очищають шкіру. Вони не викликають роздратування, але легко впливають навіть на жир.
За задумом виробників міцелярна вода повинна була стати засобом «2 в 1», оскільки, крім очищення, від неї вимагалося тонізування, внаслідок чого нею могли користуватися жінки з будь-яким типом шкіри, навіть з чутливою.
Для того , щоб перевірити чи справді в бутилочці з написом “Міцелярна вода”, струсіть її і Ви побачите диво – багато малесеньких бульбашок-міцел, саме заради них ми і купуємо цей засіб!

Як користуватися міцелярною водою?

Одне з головних питань, що мучить більшість жінок – потрібно вмиватися після використання міцелярної води чи ні?

 Відкриті джерела (і навіть консультанти в магазинах косметики) дають абсолютно різні відповіді, що зовсім збиває з пантелику. Проте істина лежить на поверхні – потрібно тільки знову повернутися до складу та основних функцій даного засобу, щоб побачити її.

Міцелярна вода – продукт, який розчиняє косметичні речовини, тобто хімію, а також жири. Навіть при тому, що вона не містить мила, як запевняють виробники, вона не може бути не агресивна і зовсім безпечна. Тому не змивати її зі шкіри не можна!
В школі Косметології, де я навчалась, нам показували приклади негативного впливу на шкіру при не змиванні Міцелярної води, навіть дорогих брендів. А чому? – я запитала. Відповідь проста – у всіх промислових Міцелярках присутні ПАВи. (Виробник здешевлює свою продукцію так, надаючи властивості очищати саме завдяки ПАВам, а не особливому поєднанню – водорозчинних олій та гідролату.)

Тому, обов’язково ЗМИВАЙТЕ промислову Міцелярну воду!
А щодо нашої продукції, ми не додаємо ніяких Павів взагалі, тільки : вода+гідролат+водорозчинна олія, саме тому цей засіб і очищає і тонізує і навіть може зволожити, що не потрібно наносити потім ніякого крему.
Змивати органічну Міцелярну воду не потрібно! Там є багато корисного для нашої шкіри!
Вибирайте для себе тільки найкраще.
http://usefulforvictory.com/…/dlya-doglya…/mitselyarna-voda/

Визначити, чи потрібна міцелярна вода саме вам, можна, відповівши на наступні питання:

– При знятті макіяжу з очей звичайним засобом для демакіяжу ви відчуваєте біль, різь? Білки та слизова червоніють?
– Чи відчуваєте ви потребу вмитися після звичайної процедури зняття косметики?
– Чи відчуваєте ви стягнутість шкіри після використання молочка/тоніка та інших продуктів для демакіяжу?
– Ваша шкіра часто реагує на будь-які очищаючі засоби почервонінням і сухістю?
Якщо хоча б на половину запитань ви відповіли ствердно, варто спробувати включити у процедуру очищення міцелярну воду, але її теж доведеться вибирати по потребах шкіри, у чому допоможе досконале вивчення складу. Власницям жирної шкіри бажано утриматися від такого способу очищення.

Ваша Вікторія Залізнюк

Залишити відповідь