Як твоє тіло говорить тобі, чого ти по-справжньому хочеш

Твоє тіло говорить з тобою постійно, вдень і вночі

На жаль, оскільки, більшість людей проживає своє життя несвідомо, вони не розуміють цього. Як я можу стверджувати, що твоє тіло говорить з тобою? Тому що тіло відображає те, що відбувається всередині нас. З усіх тіл, які є складовою людської особистості, фізичне тіло є найбільш щільним і найбільш грубим.

З трьох матеріальних тіл (ментального тіла, емоційного і фізичного) фізичне тіло, з огляду на його відчутну природу, нам ближче і зрозуміліше від інших тіл. Говорячи, що твоє тіло говорить з тобою, я маю на увазі, що з тобою говорять всі три тіла. Однак для тебе простіше почути не емоційне або ментальне тіло, а саме фізичне тіло.

Твоє тіло говорить: люби себе

У тебе може піти п’ятдесят років, щоб зрозуміти, що твій спосіб думок (ментальне тіло) несприятливий для тебе. Можуть піти місяці або навіть роки, поки ти зрозумієш, яка саме емоція переповнює твоє емоційне тіло і створює блокування.

Очевидно, що фізичні рани не проходять непомітно. Людина дуже швидко звертає увагу на фізичну рану, навіть якщо часто вона не знає і не усвідомлює, звідки ця рана з’явилася. Наприклад, раптом людина помічає, що у неї на нозі з’явився синець, або подряпина на руці, і вона не має ні найменшого уявлення про те, звідки!

А, значить, важливо усвідомлено проживати своє життя. Коли ти стаєш свідомим, то розумієш яка поведінка тебе руйнує! Ти відразу можеш побачити свої згубні вчинки і внести зміни у свою поведінку, а не продовжувати страждати від наслідків такої поведінки.

Я наполегливо тобі раджу використовувати твоє фізичне тіло для того, щоб більш усвідомлено проживати своє життя. Ось кілька прикладів, як твоє тіло говорить з тобою.

Твоє харчування

Чи звертав ти увагу на те, що у більшості випадків ти їси, не відчуваючи по-справжньому голоду? Крім того, те, що ти їси чи п’єш, чи дійсно це потрібно зараз твоєму тілу? Що твоє тіло каже тобі?

Я раджу тобі протягом як мінімум одного тижня записувати все, що ти з’їдаєш і випиваєш за день, і питати себе, чи був ти по-справжньому голодний, і чи хотів саме цю їжу? Якщо ні, запитай себе, навіщо ж ти тоді це їв і пив? Пам’ятай, що кожен раз, коли ти відчуваєш почуття спраги, твоє тіло просить саме води, а не інших напоїв!

Якщо ти зрозумієш, що часто ти їси і п’єш за звичкою, тобто, тому що прийшов час обіду, тому що ти повинен їсти або щоб нічого не пропустити, твоє тіло каже тобі, що цей принцип керує твоїм життям у цілому!

Твоє тіло говорить тобі, що в цілому, в інших сферах твого життя, ти не приділяєш достатньо часу тому, щоб зупинитися і усвідомити, чого ти по-справжньому хочеш.

Ти дієш за звичкою, як робот! І ти сам більше не керуєш своїм життям, твоїм життям керує твоє ментальне тіло, яке обросло деякими звичками, переконаннями і віруваннями, і які змушують тебе дотримуватися твоїх звичок, адже не зважати на них – погано!

Якщо ти їси через певні емоції, це означає, що всередині тебе пустота, і ти їси, намагаючись заповнити цю порожнечу. Твоє тіло говорить тобі, що ти переживаєш емоції, але що ти не хочеш протистояти їм і замість цього – їси та п’єш.

Діючи таким чином, ти все більше і більше відділяєш себе від своїх почуттів. І згодом, коли ти більше не зможеш пригнічувати їх, ти відчуєш, як втрачаєш контроль, і звідси – страх втратити контроль. Твоє тіло говорить тобі, що набагато більш сприятливо для тебе висловлювати свої емоції людині, якої вони стосуються. Але не забувай, що це ти повинен робити, перебуваючи у любові, а не в засудженні.

Якщо ти їси через апетит або через любов до тієї чи іншої страви, хоча ти і не голодний, твоє тіло каже тобі, що ти легко піддаєшся впливу інших. Можливо, тобі відомо, чого ти хочеш, але ти дозволяєш іншим переконати себе у зворотному!

Як бачиш, твоє харчування говорить про твій внутрішній стан.

Часто про людину можна судити по тому, що вона їсть. Поспостерігай за собою, за своїм харчуванням, і дай їжі характеристики. Наприклад: кава може бути стимулюючою, приправи гострими, цукор може асоціюватися з ніжністю, увагою, винагородою і т.д.

Твоє тіло говорить тобі, що ти їси чи п’єш те, чого твій організм не потребує для підтримки здоров’я фізичного тіла, ти робиш це, щоб компенсувати брак гострих відчуттів, або стимулу, або ніжності у твоєму житті. Тепер, коли ти знаєш про це, тобі нічого не залишається, як дозволити собі те, чого ти потребуєш, і не переносити власні бажання на їжу. Ти також можеш перевірити ступінь своїх потреб, проаналізувавши, скільки разів потреба в такій їжі у тебе виникає.

Твої недуги і хвороби

Кожен раз, коли твоє фізичне тіло хворіє, воно говорить тобі, що твоє емоційне і ментальне тіло також хворіють.

Щоб ти відчував себе у гармонії, ці три тіла повинні допомагати твоєму «я». Коли ти відчуваєш біль, це означає, що твої матеріальні тіла віддалилися від твого «я» і що їм ледь вдається керувати твоїм життям. Їм не вистачає керівництва твого внутрішнього, щоб ідеально справлятися з цим завданням.

Що стосується тебе, твоє «я» хоче чогось, справжньою функцією твого ментального тіла є використання своїх ресурсів, щоб проявляти твої справжні бажання. Роль твого емоційного тіла – бажати або відчувати те, чого ти хочеш. А твоє фізичне тіло створене таким чином, щоб здійснювати дії відповідно до твоїх бажань. Однак, на жаль, як часто ми бачимо, що відбувається протилежне.

Існує багато способів, які ти можеш використовувати для того, щоб краще пізнати себе. Наприклад, ти можеш вивчити структуру свого тіла, свою ходу, манеру одягатися, прикрашати свій будинок, водити машину і т.д.

Як чудово усвідомлювати, що твоє тіло і все, що відбувається з тобою у фізичному світі, може стати твоїм найкращим другом у повсякденному житті.

Автор: Ліз Бурбо

Залишити відповідь