Вікторія Залізнюк – засновниця Useful for victory

Трошечки про мене

SONY DSC

Я –  Вікторія Залізнюк, студентка Києво-Могилянської Академії правничого факультету. Вивчаю косметологію та хімію вже декілька років , маю Сертифікат “Косметик” від Центру розвитку салонного бізнесу “Партнер”, програму курсу пройшла успішно та маю знання та навички для роботи з косметичною продукцією, виготовляти її та проводити лікувально -профілактичні процедури для шкіри обличчя та рук: чистка, різні види масажу, маски та інші неін’єкційні процедури.

Маю багато захоплень та хоббі, до яких з дитинства мене залучала моя мама – Інна Залізнюк, яка є поетесою та майстром народної творчості з вишивки. Я дуже люблю вишивати (вишиваю вже майже 4 роки). А ще мене цікавить здоровий, екологічний спосіб життя: я займаюсь спортом, харчуюсь лише здоровою їжею, не користуюсь косметикою, яка містить ПАВи, парабени та інші хімічні домішки. Турбуюсь не тільки про своє здоров’ я фізичне, а і духовне. Захоплююсь психологію, вивчаю історію та культури інших країн. Усвідомлюю, що прожити на планеті потрібно так, щоб не було соромно перед наступними поколіннями за використані ресурси та сам стан планети. Хочу пропагувати бережливе ставлення не тільки до себе, а й до всього живого на Землі. Ми мусимо її зробити навіть кращою, ніж вона була до нас.  Мрію займатись благодійністю.

Як все починалось?

Ті знання, які передавала моя мама з дитинства мені, а моїй мамі – моя бабуся, я вирішила поглибити, зрозумівши, що природа нам дає безцінні скарби, щоб ми були здоровими, красивими та жили довго і радісно! Для цього Бог нам подарував цілу планету з її дивами і надзвичайними дарами. Той, хто любить все живе, цінує життя – той наповнений гармонією і виглядає красиво до глибокої старості. Філософією та місією свого життя вважаю – берегти себе і берегти все, що мене оточує! 

А починати, як відомо, потрібно завжди з себе. Ось я й почала). Спочатку ми з мамою робили мило з нуля (тобто варене повністю з олій та лугу) для своєї сім’ї, розуміючи, наскільки це чудесно і це неможливо порівняти ні з якими промисловими засобами. Нам захотілось дарувати це друзям, рідним, близьким, щоб і вони відчули користь на собі. Згодом, ще більше поглиблюючись і вивчаючи цю тематику ми зайнялись самостійно збором лікарських рослин, щоб навіть сировина в нас була та, в якій ми впевнені. Ми побачили ефект – природній здоровий стан шкіри, відчуття гармонії з природою, впевненість в тому, що те, чим ми користуємось – органічне і корисне. Переконання, що це є ДОБРО і ми повинні цим ділитись зі світом, дало нам сили та енергії створити магазин і пропонувати нашу продукцію бажаючим, тим, хто сповідує таку ж філософію життя.

До чого я прагну?

SONY DSC

Ми не прагнемо мати промислові розмахи та обороти. Величезним бажанням є робити тільки і виключно органічні засоби по догляду за тілом, які є 100% корисні для здоров’я! Пропагувати екологічне життя, знати і спілкуватись з усіма своїми замовниками, робити продукт, враховуючи стан шкіри, волосся та й самі побажання і уподобання замовників. Мати постійний зворотній зв’язок.

Ми хочемо, щоб це було насправді автентично, «смачно», по-домашньому, природно і щоб це мало предвічний зв’язок з мудрістю та переданнями наших предків.

Тому, для своєї косметики ми використовуємо трави, які самі збираємо і сушимо, базові рафіновані та нерафіновані олії, ефірні олії, перевіреного, сертифікованого виробника (Німеччина, Франція). Ми не використовуємо віддушок та ароматизаторів, консервантів, ми пропагуємо відмовитись від тари – пластик, а перейти на екологічну тару – скло та алюміній.

Ми шукаємо, досліджуємо, випитуємо та записуємо стародавні секрети краси та здоров’я з країн усього світу.

Ми хочемо жити правдиво і перетворювати дари природи на користь людям!

Думаймо про майбутнє разом і турбуємось про свою красу і здоров’я!

Залишити відповідь