Useful for Victory для здоров’я та краси!

Useful for Victory – натуральна органічна косметика ручної роботи

Useful for Victory авторська майстерня натуральної органічної косметики ручної роботи Вікторії Залізнюк. Якість підтверджена Сертифікатом від Центру “Партнер плюс” і є спеціалістом – естетист по тілу, космет.

Основна наша мета – виготовлення цілком органічної продукції для краси та здоров’я, яке подарована нам самою природою, тому є наймудрішою і найефективнішою.

Наша місія: вести просвітницьку роботу щодо оздоровлення свого організму природними ресурсами, не шкодячи ні своєму тілу ні навколишньому середовищу.

Наша велика ціль : створювати таку продукцію та таку роботу над усвідомленням людей, зокрема – жінок, щоб використання декоративної косметики зводилось до мінімуму, за рахунок гарного, природного та здорового стану тіла!

 Ми вважаємо, що найліпша косметика та, яка виготовлена лише вручну, дбайливо і з любов’ю, індивідуально для кожного. Тому, для нас дуже важливо спілкуватись з усіма нашими клієнтами, щоб робити продукт, враховуючи стан шкіри, волосся, а також побажання та уподобання наших замовників.

Процес створення натуральної косметики вручну надзвичайно особливий, схожий на чудесне магічне дійство. У виробництві ми послуговуємось мудрістю та переданнями наших предків, а також стародавніми секретами здоров’я та краси, які шукаємо по всьому світові. Для своєї органічної оргкосметики ми використовуємо рослинну сировину, яку самі збираємо і сушимо, базові рафіновані та нерафіновані олії, ефірні олії, перевірених, сертифікованих виробників. Ми не використовуємо штучних віддушок, ароматизаторів та консервантів. Автентично, «смачно», по-домашньому, природно — ось наші головні робочі принципи.

Лінійки продукції

Майстерня випускає п’ять лінійок продукції.

  • Лінія “Жива”. Особливістю косметики цієї лінії є те, що до її складу входять “живі” інґрідієнти: гідролати рослин, свіжі пюре і соки фруктів, ягід, овочів та зелені. Це своєрідні вітамінні коктейлі для Вашої шкіри.
  • Лінія “Цілющі трави Полісся”. Лікувальні та лікувально-профілактичі засоби виготовлені за автентичними рецептами Полісся.
  • Лінія “Гіпоалергенна”. Продукція цієї лінії підходить для людей з найчутливішою шкірою, а також для діток.
  • Лінія “Ексклюзив”. Містить вишукані ексклюзивні компоненти, такі як кокони шовкопряда, гідролізати перлів та кашеміру, різноманітні активні комплекси, природні кислоти та багато інших.
  • Лінія “Insite”. Елітна косметика для найвибагливіших. Найдорожчі інґредієнти та секретна рецептура для Вашого бездоганного вигляду щодня!

Філософія Useful for Victory

Useful for Victory – це не лише натуральна косметика, це ціла філософія. Ми прагнемо до гармонії з природою, з усім що нас оточує, і тим, що всередині нас.Тому ведемо і пропагуємо здоровий спосіб життя та бережне ставлення до навколишнього середовища. Природа настільки глибоко продумана, що в ній є все, що необхідне нам для здоров’я та краси. Мудро використовувати природні дари на благо людства, та зберегти нашу планету для наступних поколінь — ось чому ми прагнемо навчитись самі та поширити наші знання серед інших людей.

Залишити відповідь