Твердий шампунь – незвична новинка по догляду за волоссям

Шампунь. Яка асоціація виникає у вас, коли ви чуєте це слово? Напевно, більшість з вас уявляє пластиковий флакон з рідиною, що чудово піниться. І багото хто з вас здивується, коли дізнається, що шампуні бувають також і тверді. Що ж представляє собою твердий шампунь і які його переваги у порівнянні з рідким пропоную дізнатись з цієї статті. 

Що собою являє твердий шампунь? 

З вигляду цей продукт нагадує шматочок звичайного мила, але на цьому схожість закінчується. Твердий шампунь часто має пористу структуру і містить тільки натуральні речовини в своєму складі (кокосульфат натрію, отриманий з кокосового масла, хна, настої трав і ефірні масла). 

Переваги і недоліки твердих шампунів 

  • Одною з їх переваг є те, що вони на відміну від рідких шампунів (що мають у своєму складі агресивні хімічні речовини), виготовлені тільки з природних інгрідієнтів, тому можна не боятися і використовувати їх навіть  для маленьких дітей. 
  • Компоненти, що входять до складу твердих шампунів, ефективно і дбайливо очищають волосся від забруднення, зміцнюють, інтенсивно відновлюють структуру ослабленого і пошкодженого волосся.
  • Тверді шампуні зручні в застосуванні, так як мають невелику форму. Також з ними зручно подорожувати: займають мало місця, а можливість залити всі речі у сумці шампунем дорівнює нулю!
  • При постійному використанні, одного брусочка вистачає більш ніж на три місяці, що говорить про його економічність.
  • Строк придатності такого шампуню довгий – до 1 року.
  • Як і звичайні шампуні, тверді мають і свої недоліки. Це алергія на окремі продукти, що входять до їх складу, тому слід заздалегідь його дізнатись. Також, додатково необхідно використовувати кондиціонер для ополіскування. І останнім недоліком є дороговизна продукту. Але все ж негативних моментів набагато менше, ніж позитивних, тому варто придбати незвичайний шампунь і оцінити його якість і переваги. 

Як користуватися твердими шампунями для волосся?

Використання твердих шампунів дещо відрізняється від використання простих рідких засобів. Брускові шампуні майже не піняться, тому неможливо просто намилити ними волосся. Найлегший спосіб застосування – це намилити мокрі руки, а вже потім долонями масажувати пасма поки не утворюється піна. Після нанесення шампунь необхідно потримати  на волоссі протягом декількох хвилин та змити теплою проточною водою.

Шампуневе мило

Шампуневе мило “Шовкова ідилія” з коконами шовкопряда

Шампуневе мило відрізняється від твердого шампуню тим, що виготовлється воно, як і мило, на основі рослинних олій. Такий засіб для миття волосся передбачає певний термін адаптації волосся. Тобто волосся має звикнути до нього протягом 2 тижнів-місяця, залежно від його стану. Також, після миття голови шампуневим милом, волосся необхідно промивати підкисленою водою чи спеціальним кондиціонером. Та ефект від його застосування – вражаючий! Волосся відновлюється, стає сильним та блискучим. Можна забути про такі проблеми як лупа, випадіння, посічене, тонке, слабке тьмяне волосся. 

 

Залишити відповідь