Список найнебезпечніших компонентів для здоров’я! Ворожий десант нам Вашій шкірі!

Ми радимо роздрукувати список небезпечних інгредієнтів і тримати в сумці як один із способів озброєння проти небезпеки! Ми навіть не можемо уявити собі з якими ворогами змушений боротись наш організм щодня. Причому Ви цих ворогів самі десантуєте собі на шкіру!

За рік в організм поступає близько трьох кілограмів косметики і це не завжди проходить безслідно для здоров’я.

Дослідження Массачусетського інституту в США показали, що багато жінок в день користуються більш ніж 20 різними засобами. При цьому 70 відсотків опитаних користуються простроченою косметикою, що украй шкідливо для здоров`я і краси, повідомляє портал ivona.bigmir.net.

Біохімік Річард Бенс заявив, що жінки не уявляють, який вплив можуть справляти косметичні засоби, змішані один з одним. Наслідки можуть виявитися серйознішими, ніж у всіх компонентів окремо. Якщо губна помада потрапляє в рот, її розщеплюють ферменти, які містяться в слині і в шлунку. Набагато небезпечніші креми від зморшок, які наносяться товстим шаром і використовуються часто. Нанесені на шкіру, хімічні речовини проникають прямо в кров, без всякого захисту- повідомляють podrobnosti.ua.

Склад косметики: шкідливі інгредієнти:

Технічне масло – Mineral Oil або Petrolatum – використовується в косметиці в якості зволожувача, однак при цьому утворює водовідштовхувальну плівку, замикаючи в шкірі вологу. Разом з вологою в шкірі замикаються і відходи, токсини, вуглекислий газ. Також ця плівка перешкоджає проникненню кисню в шкіру.

Технічне масло визнано найбільш поширеною причиною висипів і прищів у жінок.

Що ж це за продукт? Отримують технічне масло з нафти, і являє собою суміш воно відокремлених від бензину рідких вуглеводів. Ці інгредієнти використовуються як розчинник рідин і для змащення в промисловості.

Гліколь – також похідний нафтопродукт, широко застосовуваний в зволожувачах і кремах, оскільки має здатність притягувати і зв’язувати воду. Цей інгредієнт викликає чимало алергічних реакцій та подразнень, поява вугрів.

Однак пропілен гліколь дешевший, ніж гліцерин і одні вчені стверджують, що він надає шкірі молодий вид, ефективний і безпечний. А інші вчені стверджують, що пропілен гліколь шкідливий для шкіри.

Лорет сульфат натрію – миючий засіб, широко використовується в шампунях, гелях для душу, піноутворювач. Отримують цей дешевий інгредієнт з кокосового масла, і він є найнебезпечнішим компонентом препаратів для догляду за шкірою і волоссям. При додаванні в нього солі, воно згущується. Велика кількість піни створює ілюзію його концентрованості і дорожнечі. Як миючий засіб, Лорет сульфат натрію досить слабкий.

Нижче буде приведений список інгредієнтів косметики, які визнані токсичними. Вони становлять небезпеку для репродуктивної системи людини і можуть викликати рак в його організмі .

 • 2-AMINO-4-NITROPHENOL – зустрічається в освітлювачах і фарбах для волосся. В ЄС заборонено.
 • ACRYLAMIDE – додають в кондиціонери для волосся і зволожуючі креми. У ЄС використання цього інгредієнта законодавчо регулюється, тому що, вступаючи в реакцію з іншими інгредієнтами, ACRYALAMIDE може створювати токсичні домішки.
 • ALUMINUM ZIRCONIUM TETRACHLOROHYDREX GLY, зустрічається також під назвами ANHYDROUS; ALUMINUM ZIRCONIUM TRICHLOROHYDREX GLY, ANHYDROUS – може попадатися в дезодорантах. Заборонено не лише в ЄС, але і в США.
 • ВНА, він же BUTYLHYDROXY ANISOLE; ВНА/ВНТ; BUTYLHYDROXYANISOL – інгредієнт, який є серйозним шкірним подразником і руйнівником ендокринної системи. Можна зустріти майже в усіх видах косметики.
 • COALTAR, або TOPICAL COAL TAR SOLUTION; SOLU-BILIZED COAL TAR EXTRACT; NEUTAR SOLUBILIZED COAL TAR EXTRACT – зустрічається в кремах, лікувальних шампунях проти лупи. Вступаючи в реакцію з іншими речовинами, може створювати токсичні домішки. У ЄС COALTAR заборонений.
 • DIBUTYL PHTHALATE, він же DIBUTYL PHTHLATE – додають у лаки для нігтів і інші засоби для догляду за нігтями. Цей інгредієнт може руйнувати ендокринну систему. В ЄС заборонено.
 • DIMETHYLAMINE – попадається в зволожуючих кремах і шампунях. Руйнівно діє на імунну та травну систему, печінку. В ЄС цей інгредієнт заборонений.
 • DIMETHYL SULFOXIDE – присутній у багатьох засобах проти запалення шкіри. Негативно впливає на серцево-судинну систему. Також під забороною в країнах Євросоюзу.
 • ETHYLACRYLATE – можна зустріти в тушах для вій. До використання в парфумерії вже заборонений.
 • FORMALDEHYDE, він же FORMALIN – не рідко присутній в косметиці для догляду за нігтями. Широко відомий інгредієнт, що викликає рак.
 • HYDROXYANISOLE – може бути присутнім у засобах для відбілювання шкіри. Однак є її серйозним подразником.
 • IODINE або IODINE CRYSTALS – зустрічається в засобах для очищення шкіри (клінзерах), засобах для підтримки форми грудей, від целюліту, і від запалень. Руйнівно діє на імунну та травну систему, печінку. Заборонений у ЄС.

 

 • LEAD ACETATE – попадається в фарбах і відбілювач для волосся, клінзерах для обличчя. В ЄС заборонено.
 • LIDOCAINE – присутній в протизапальних кремах для шкіри і в кремах по догляду за ногами. Негативно впливає на дихальну систему, нейротоксичний. У країнах ЄС заборонено.
 • LITHIUM CARBONATE – використовується в бальзамах для губ. Руйнівно діє на імунну та травну систему, печінку.
 • PETROLEUM DISTILLATE, він же PETROLEUM HYDROCARBON; PETRO ¬ LEUM DISTILLATES – може перебувати в складі тональних кремів, туші для вій, помадах, в тому числі і гігієнічних, в парфумерних засобах. В ЄС заборонено.
 • PHENACETIN – застосовується в засобах для освітлення волосся. Нейротоксичний інгредієнт, що вражає нирки.
 • PHENOLPHTHALEIN – використовується в шампунях. Руйнівно діє на імунну та травну системи і печінку.
 • PHENYLPHENOL – може перебувати в засобах для догляду за тілом. Руйнівний для ендокринної системи.
 • PROGESTRONE або LUTEIN – використовується в кремах для догляду за шкірою навколо очей, коштах від випадіння волосся і в гормональних кремах.
 • SELENIUM SULFIDE – зустрічається в шампунях. Може створювати токсичні домішки при реакції з іншими інгредієнтами. У ЄС застосування цього інгредієнта законодавчо регулюється.
 • TOLUENE або TOLUOL – використовується в косметиці для нігтів. До використання в парфумерії заборонений. Вступаючи в реакцію з іншими інгредієнтами, може створювати токсичні домішки.
 • ZIRCONIUM SILICATE – в країнах ЄС цей інгредієнт строго заборонений для використання в засобах для догляду за очима і в іншій косметиці. Зате є у зубних пастах.

До токсичних інгредієнтів, які додають у косметику, відносяться нижченаведені інгредієнти (майже всі вони заборонені в країнах ЄС):

 • 2-METHYLOXIRANE – зустрічається в засобах,  що відбілюють  шкіру і в зубних пастах.
 • BRUCINE – може бути присутнім в клінзерах для особи, є дуже токсичною речовиною.
 • LIDOCAINE HYDROCHLORIDE (HCL) – використовується в зволожуючих кремах і в кремах після засмаги.
 • DIPHENHYDRAMINE HYDROCHLORIDE (HCL) – може бути присутнім в протизапальних кремах.
 • HYDROABIETYL ALCOHOL – використовується в гелях для укладання волосся. До використання в парфумерії вже заборонений.
 • HYDROQUINONE – попадається в багатьох видах косметики. Шкідливий для шкіри.
 • LITSEACITRATA (VERBENA) OIL або EXOTIC VERBENA OIL – зустрічається в кондиціонерах для волосся і гелях для укладання. До використання в іншій косметики та парфумерії заборонений.
 • МЕА або MONOETHANOLAMINE – може бути присутнім в багатьох засобах для шкіри, особливо часто в засобах для зволоження.

До фарбників, володіє токсичними діями відносяться наступні:

 • FD & CBLUE6, D & C GREEN 1, D & CRED 1, D & CRED 3, FD & CRED3, ACID BLUE 3, ACID YELLOW 3, CI 174160 – PIGMENT BLUE 15 , HCBLUE2 – присутні в багатьох видах косметики. Для дитячої шкіри токсичні.
 • SODIUM BORATE (SODIUM TETRABORATE) – може бути присутнім в будь-якому вигляді косметики для дітей. Має токсичну дію при тривалому знаходженні на шкірі.
 • AMMONIUM GLYCOLATE, AMMONIUM LACTATE – використовуються в багатьох видах косметики. Є небезпекою у складі засобів, що знаходяться на поверхні шкіри тривалий час.

Ось такі небезпечні компоненти присутні в складі косметики. При цьому не всі вони заборонені законодавчо. Поширена споживча омана, що за своїм складом більш натуральною є російська косметика. Це не може відповідати істині – адже російські виробники набувають основу для всіх косметичних композицій саме за кордоном. А на полицях наших магазинів з написом “натуральна косметика” найчастіше – це виробник Росія. Просто в Росії до цих пір не існує закону, який би зобов’язував вказувати на упаковці всі компоненти, присутні у складі косметичного засобу!

Найчастіше фірми-виробники вказують лише екстракти, які додані в косметичну композицію. Наприклад, екстракти ромашки, кропиви або морських водоростей. Але не тільки з цього адже складається будь-який косметичний засіб. Але завдяки цим екстрактам воно пахне, піниться, і взагалі виявляє всі свої якості.

У такому разі, краще віддати перевагу продукцію тієї фірми, яка поміщає на упаковці повну і правдиву інформацію. У цьому випадку, за наявності у вас будь-яких проблем зі здоров’ям, ви маєте можливість вчасно припинити використання засобу.

Зазвичай швидкий успіх у використанні якогось кошти обертається досить неприємними наслідками. Такий успіх на ділі найчастіше тягне за собою розбалансування всього організму.

Краще не ризикувати, купуючи косметичні засоби, які обіцяють швидко вирішити всі ваші проблеми із зовнішністю, а також ті, які містять сильнодіючі хімічні сполуки.

Бережіть себе і будьте обачними!

Залишити відповідь