Як побороти купероз?

До мене часто звертаються з питанням і запитом допомогти із різким почервонінням щічок, з судинними червоними малюнками ось зараз в період перших холодних ранків. Шкіра відразу ж реагує на зміну кліматичних умов і наші слабкі судини першими говорять про стан шкіри.
Що таке купероз та як з ним справитись? Ось в чому питання! Набираємось терпіння, гарно і головне – правильно доглядаємо за шкірою обличчя і Ви неодмінно матимете міцні судинки і гарну, матову, пружну шкіру!

Що ж таке купероз?

Купероз на обличчі — хвороба дрібних кровоносних судин, які можуть лопатися і псувати наш зовнішній вигляд. Косметологи навчилися справлятися з проявами цієї напасті, проте лікування від куперозу повинен призначити лікар. Не зволікайте, і сходіть на консультацію лікаря-флеболога — фахівця, який знає про судини все.

Причиною виникнення телеангіоектазій (судинні зірочки по-науковому) є цілий набір факторів, головний з яких – спадковість. Однак не варто опускати руки завчасно. Дуже часто причиною почервоніння шкіри і крихкості судин на обличчі є всього лиш неправильний догляд . Тому важливо підібрати індивідуальний догляд за шкірою, що схильна до куперозу, щоб стримувати його прояви в майбутньому. 

Догляд за шкірою, що схильна до куперозу

Які ж складові програми догляду за шкірою, схильної до куперозу? Вона містить звичні чотири етапиочищення, тонізацію, зволоження та живлення. Всі косметичні засоби для догляду мають бути спрямовані на зміцнення судин і містити компоненти, що заспокоюють та пом’якшують шкіру. До таких компонентів можна віднести вітаміни (К, Р, С), екстракт каштану і софори, алое-віра, алантоїн, ефірні олії пальмарози, рясту, ромашки, неролі та лаванди. Всі ці речовини знімають реактивність шкіри, зміцнюють судини і знімають почервоніння. 

  • Очищення куперозної шкіри слід проводити м’яким молочком, міцелярною водою або гідрофільною олійкою. Протипоказані зігріваючі лосьйони, скраби і потужні пілінги, а для глибокого очищення скористайтеся гідруючим гелем.
  • Тонізація шкіри з куперозом — важливий етап, тонік на рослинних екстрактах ніжно підготує шкіру до прийняття кремів або сироваток.
  • Зволоження та живлення для шкіри важливі, оскільки саме денний і нічний креми доглядають за шкірою, послаблюючи прояви куперозу. Олійна сироватка містить в собі базовий догляд, багатьом іноді достатньо одного цього засобу. Активні сироватки з вмістом судиннозміцнюючих біологічних активів роблять судини еластичнішими, а судинні зірочки — менш помітними.

Важливо пам’ятати, що приборкання куперозу — процес нешвидкий, миттєвої дії від крему чекати не доводиться, проте регулярний догляд себе виправдовує. 

Бережіть себе!

Залишити відповідь