Секрети краси від Анжеліни Джолі

Незважаючи на те, що Анжеліна є матір’ю шістьох дітей, вважається однією з найбільш красивих жінок у світі. Як їй вдається поєднувати акторську кар’єру, сімейне життя і благодійні акції, при цьому залишаючись в прекрасній формі і завжди виглядати чарівно?

Анжеліна Джолі – найкраща та найуспішніша жінка Голівуду! Її краса та харизма захоплює і дивує вже багато років. Всі хочуть дізнатись про особливі секрети її неймовірного погляду та чарівної посмішки. Всі видавці глянсових журналів знають – якщо на обкладинці Джолі, значить, весь номер розійдеться в перші ж дні продажів, тому так багато охочих отримати у неї інтерв’ю.

Ось деякі відповіді з журналів, які нам довелось відшукати:

Анжеліна вважає, що головне має бути  – здоров’я – на першому місці.

Спочатку – здоров’я, потім все інше, стверджує Джолі. Якщо ти хворий, ти нікому не потрібен. Тому мінімум раз на рік потрібно проходити повну диспансеризацію, перевіряти кров, стан серця, робити томографію. Якщо у вас щось не так, ви зможете зупинити хворобу на початковій стадії, тому що потім це зробити буде дуже складно, а іноді – неможливо. 

Вага повинна бути стабільною, будьте уважні до своєї ваги!

Анжеліна зізнається, що часто кидалась в крайнощі та якийсь час дозволяла собі і гамбургери, і картоплю-фрі, і морозиво, потім ці кілограми скидала на жорстких дієтах. Був час, їла тільки кашу і насіння по шість разів на день. Потім зрозуміла, що так я тільки шкоджу своєму організму. Зараз вона харчується п’ять разів на день невеликими порціями, намагаючись зробити своє меню якомога більш різноманітним. В основному це овочі, фрукти, риба, морепродукти, проросле насіння, горіхи. Її вага вже давно в нормі і є стабільною. Вона  радить  жінкам, які вирішили схуднути, скидати зайві кілограми поступово, не більше 4 на місяць. І краще не на дієтах – є багато різних способів схуднити.

Фітнес – в міру

Був час, коли відома актриса займалася в тренажерному залі по 5-6 годин на день. Прагнула довести собі і всім навколо, що може … Дійшла до того, що ненавиділа фітнес-центр, настрій відразу падав. Але в цьому допомогли діти. Вона сміється –  чим їх більше, тим менше у тебе часу, тому що хочеться поспілкуватися з усіма!  Зараз Анжеліна займається 3 рази на тиждень, в основному кардіо і трохи тяжкості , намагається, щоб вправи були цікавими.

Як доглядати за шкірою

Анжеліна зізнається : “Мені пощастило – шкіра в мене дуже хороша, тому потрібно лише підтримувати її в тонусі. Звичайно, вік бере своє, ось вени на руках стали більш помітні. Навряд чи я когось здивую своєю розповіддю, бо роблю все те, що і всі інші – ходжу на обгортання, обов’язково роблю масаж обличчя, обожнюю ванни з ефірними маслами. Ну і, звичайно, маски для обличчя і тіла, вони живлять, зволожують і омолоджують шкіру, куди без них!”

Про волосся

Якщо харчуватися правильно, то волосся буде в порядку, організм отримує всі необхідні вітаміни – стверджує актриса. Каже, що жінки самі псують волосся, постійно перефарбовуючи їх, або, наприклад, пересушуючи.Обов’язковою процедурою для волосся вважає маски!

Чи знаєте ви, наприклад, що за годину під сонцем відкриті волосся можуть втратити до 10 відсотків своєї вологи? Чи варто потім дивуватися, що вони сухі, а кінці волосся січеться. 

Про жіноче щастя

Що побажати сучасній жінці? – Джолі задумалася. – Останнім часом мені здається, що всім не вистачає простого жіночого щастя. Ми стали занадто емансиповані, прагнемо бути нарівні з чоловіками, до ночі на роботі, з дітьми сидить няня. Все це відсуває нас від сім’ї, а найважливіше для жінки – сім’я, чоловік, діти, тоді вона щаслива. Я зараз намагаюся якомога більше часу проводити вдома. Нехай і у вас буде якомога більше таким сімейних зустрічей, коли вся родина в колі. Тоді ви будете внутрішньо спокійні, а краса і внутрішня гармонія завжди йдуть поруч.

 

Залишити відповідь