Рідкий шовк – рятівник пошкодженого волосся!

Блискуче густе волосся підкреслює жіночу красу, тому зараз з’являються безліч косметичних засобів призначених для догляду за ним. Серед них значне місце посідає “шовкова” косметика. На волосся вона має лікувальний вплив, робить його здоровим і сильним.  Пропоную ближче познайомитися з косметикою, що містить рідкий шовк та дією таких засобів. 

Вплив “шовкової” косметики 

Засоби для волосся з рідким шовком містять протеїни або амінокислоти шовку. Вони заповнюють порожнечі в волосі, пригладжують його лусочки, завдяки чому волосся виглядає більш гладким і блискучим. Також живлять шкіру голови, поліпшуючи обмін речовин, стимулюючи вироблення меланіну. Ефект після використання даних доглядаючих речовини настає відразу ж. Це пов’язано з тим, що протеїни та амінокислоти шовку миттєво проникають у волосину по всій довжині, роблячи її рівною, еластичною та сяючою.

Шовкова косметика чудово підходить для оздоровлення сухого і пошкоджених волосся. З його допомогою можна підлікувати волосся після фарбування, завивки, тривалого і регулярного використання вирівнювачів. Рідкий шовк виконує захисну функцію, оберігаючи волосся від забруднення і негативного впливу зовнішнього середовища. А ось на жирній голові його застосовувати не рекомендується, тому що це додасть зачісці брудний, неохайний вигляд. 

Лікування волосся шовком

Ламінування волосся шовком – це процедура з поліпшення зовнішнього вигляду, відновлення структури та зміцнення ламкого волосся, пропонована зараз багатьма салонами. При проведенні процедури попередньо миють голову спеціальним шампунем, після чого, на відстані 2-3 см від коренів, наносять засіб для обгортання, рівномірно розподіляють його по всій довжині за допомогою гребінця і залишають на 5-7 хвилин.

Підхід до лікування волосся повинен бути комплексним, тому рекомендується також застосовувати спеціальні шампуні, бальзами і маски для волосся з шовком.  Використовують їх в середньому один раз в тиждень, для підтримки ефекту від ламінування.  І Ваше волосся матиме надзвичайно сяючий вигляд!

Знайти шовкову косметику Ви можете у нашому магазині. Ми пропонуємо широкий вибір косметики, що містить рідкий шовк чи кокони шовкопряда: бальзам-ополіскувач для волосся, крем-бальзам з керамідами, шампунь, мило та крем для рук. Крім цього, ми пропонуємо кокони шовкопряда, для найніжнішого пілінгу обличчя!

Залишити відповідь