Органічна косметика: модний тренд чи необхідність?

Органічна косметика – це не просто модний тренд. Сьогодні це чіткий показник того, що людство починає усвідомлювати свою відповідальність перед світом, поступово переосмислює ставлення до природи, екології та до власного тіла.

Убивча косметика

Косметичні засоби повинні дбати про красу і здоров`я людини. Однак, на сьогоднішній день. експеkrilрти
стверджують, що майже 90% всіх речовин, які використовуються у виробництві косметики, небезпечні, чи токсичні. Крім того, сам процес виробництва косметики завдає шкоди екології.
Багато хто не замислюються над тим, як проходить тестування косметичних засобів. Як правило, в дослідженнях використовуються тварини, які проходять через справжні страждання заради того, щоб покупці були впевнені в безпеці придбаної помади або туші для вій. Щорічно більше 100 мільйонів тварин вмирає болісною смертю в процесі тестування різних товарів, з них 8% припадає саме на косметичну сферу. Причому виготовлення косметики – та область, в якій людина не може виправдати свою жорстокість якимись високими цілями: тварини страждають і гинуть не заради порятунку життів, а з людської примхи.

Органічна косметика – користь у чистому вигляді

Зовсім інша справа – органічна косметика. Вона виготовляється з використанням натуральних інгредієнтів,
які вирощуються в екологічно чистих куточках нашої планети, не випробовується на тваринах. Як правило, виробники намагаються упакувати свій товар у екологічну упаковку.
Сертифікована органічна косметика повинна містити мінімум 95% натуральних інгредієнтів. Використання синтетичних речовин допускаються, але вимоги до їх якості дуже жорсткі: вони повинні бути абсолютно нетоксичні і нешкідливі для людини.

Косметика без жорстокості

До того ж, органічна косметика майже на 100% складається з натуральних компонентів, в першу чергу, рослинного походження. З компонентів тваринного походження найчастіше використовуються такі, як молоко і мед. Всі ці речовини використовувалися людиною протягом тисячоліть, застосування їх
багатьма поколіннями людей доводить їх безпеку і користь для організму, чого не можна сказати про синтетичні компоненти звичайної косметики.

Залишити відповідь