Крем з коензимом Q10 “Долина джерел”

Крем з коензимом Q10″Долина джерел” – один з найулюбленіших Ваших кремів. Чому? Бо саме він здатен саме призупинити процеси старіння, усунути зморшки, попередити сухість і в’янення шкіри. Якщо Ви ще досі не відчули дію цього чудодійного крему на собі, рекомендуємо неодмінно спробувати! І всі неприємні вікові зміни шкіри ще довго обходитимуть Вас десятою дорогою!

Властивості коензиму

Коензим Q10 – відкриття американського вченого Пітера Мітчела, за яке у 1978 році він отримав Нобелівську премію!
Цей фермент бере участь у перетворенні накопиченої енергії в молекули АТФ, без якої не обходиться жоден процес метаболізму. Тобто, всі процеси в організмі відбуваються за участі коензиму. Найбільша його кількість міститься в тих органах тіла, що найбільше витрачають енергії в процесі своєї життєдіяльності. 

Коензим має високі антиоксидантні властивості, тому здатен усувати негативний вплив на організм накопичених вільних радикалів. Вільні радикали спричиняють різноманітні патології в організмі. Оскільки з віком, вироблення коензиму значно знижується, зростає і ризик виникнення різноманітних патологій. Нещодавно було встановлено, що коензим Q10 бере участь у процесі утворення мелатоніну – гормону, що регулює життєві ритми всього організму. Підтримувати високий рівень мелатоніну в організмі вкрай важливо, оскільки без нього імунна система стає “сліпа” до збудників захворювань, що, мабуть, і пояснює виникнення “вікових хвороб”. 

Незважаючи на такі важливі властивості, в косметології коензим з’явився відносно недавно. Антивікова косметика, що містить коензим Q10 має наступні властивості:

  • знижує сухість і в’ялість шкіри;
  • скорочує кількість дрібних та зменшує глибину великих зморшок;
  • підвищує еластичність та пружність епідермісу;
  • усуває «гусячі лапки»  – характерні зморшки навколо очей;
  • надає шкірі підтягнутого, свіжого, здорового вигляду;
  • активізує регенерацію епітелію.

Крем з коензимом Q10″Долина джерел” потужно бореться з ознаками старіння шкіри, але при цьому є цілком натуральним та безпечним. Не містить фталатів, парабенів, солей алюмінію, синтетичних ароматизаторів, барвників, консервантів. Екологічно чистий, нетоксичний, без пропелентів. Цей крем – справжня знахідка для кожної жінки, що дбає про свою красу та здоров’я!

 

Залишити відповідь