Кокосова олія – унікальний подарунок природи для краси та здоров’я!

Кокосова олія є унікальним подарунком природи. Приємна на смак, не утворює диму при горінні, широко використовується в кулінарії, кондитерському виробництві та при виготовленні найкращих сортів мила. Цікавий факт: кокосове мило – це єдине мило, що піниться у морській воді!

Кокосові горіхи

На нашій планеті налічується близько 1700 видів пальм, але справжньою королевою серед цих чудових рослин тропіків є пальма. Квітки кокосової пальми цінні тим, що вони є джерелом цукру, сиропу, а також вина “тодді”. Та головна її цінність – плоди, так звані кокосові горіхи. 

За рік одна пальма може дати до 200 плодів. Цікаво, що плоди зріють впродовж усього року. З розвитком плоду, у ньому відбуваються зміни: не зовсім дозрілий плід має 0,5 літрів прохолодного кисло-солодкого, дуже приємного на смак напою, що втамовує спрагу. Поступово в рідині з’являються краплини жирної олії, а з часом утворюється емульсія – кокосове молочко.  У дуже зрілому плоді молочко перетворюється на м’якуш – копру, саме заради неї і культивують кокосову пальму. У висушеній копрі 60-65% жиру.

Кокосова олія

Кокосова олія містить тригліцериди миристинової та лауринової кислот, а також 2-3% каприлової та капронової. Це базова олія для багатьох косметичних кремів та мазей. Кокосова олія  підвищує активність метаболізму, так як легко перетравлюється і перетворюється на енергію. Її рекомендують вживати людям, які хочуть схуднути і тим, хто веде здоровий спосіб життя.

 Кокосова олія містить достатньо кальцію і магнію, щоб зміцнити зуби і кістки. Нею рекомендують полоскати рот, якщо є проблеми з яснами. Саме тому ми у своїй зубній пасті використовуємо нерафіновану кокосову олію. Завдяки своїй бактерицидній дії олія кокоса здатна впоратися з такими хворобами, як грип, інші простудні захворювання, гепатит. Крім того, це загальноукріплюючий засіб для імунної системи.

Кокосова  олія корисна і для жіночого здоров’я, особливо, в боротьбі з молочницею. Спринцювання з нею допоможе нормалізувати мікрофлору, а також здатне зняти запалення. Користь кокосової олії підтверджена і в лікуванні захворювань шкіри – вона здатна вбивати грибки і дерматити.

Кокосова олія корисна для будь-якого типу шкіри, але особливо для сухого (допомагає запобігти лущенню та огрубінню). Вона має властивість швидко вбиратися і живити, зволожувати шкіру. Олією кокоса рекомендують мазатись тим, хто любить приймати сонячні ванни. Її можна застосовувати як до перебування на сонці, так і після. Тоді засмага буде не тільки рівною і красивою, а й шкіра буде захищена від шкідливого впливу ультрафіолету.

Кокосова олія допомагає при боротьбі зі зморшками і помітно розгладжує шкіру, підвищує її пружність і еластичність. Корисна вона і для волосся та шкіри голови: усуває лупу і зміцнити волосся.

Олія кокоса –  секрет чарівної зовнішності індійських красунь, які з давнини користувалися нею для збереження краси шкіри і волосся. Нанесена на тіло після душу, така олія чудово вбирається, зволожує шкіру, живить її і пом’якшує, залишаючи ледве вловимий екзотичний аромат.

Користуйтесь щедрими дарами природи для своєї краси та здоров’я!

Залишити відповідь