Чи правильно Ви миєте голову? Чому після миття голови волосся сухе і ламке?

Кожна людина мріє про гарне і густе волосся. Буває, що ми рахуємо кожну волосину, яка залишається на щітці, розчісуючи волосся.

Ми читаємо безліч рекомендацій і правил, як доглядати за волоссям, а в кінці кінців, випробувавши все, виробляємо свої унікальні правила. 

Ми допоможемо Вам знайти свої правила, але йти шляхом. який точно не зашкодить ні Вам ні Вашій красі!

Будь-яке волосся потребує догляду, просто вимагає чистоти і це не тільки заради естетичної мети, а й заради самого здоров’я як голови так і організму в цілому. І неправильний догляд може викликати передчасне і просто стихійне випадіння волосся.  

Всі засоби, що ми можемо придбати в магазинах підходять тільки для тих випадків , коли це пов’язано з порушенням діяльності сальних та потових залоз, неправильним чи недостатнім гігієнічним доглядом за волоссям. Але, коли випадіння волосся пов’язане з порушенням діяльності всього організму, тоді звичайно нам потрібна і необхідна консультація лікаря. Тільки вилікувавши причину , можна очікувати результату від косметичних засобів.

Але… Що я хочу сказати, що в парі і паралельно з прийомом ліків, які потребує організм ми можемо користуватись такими засобами, які дають допоміжне “харчування” кореням волосся і тоді з проблемою можна справитись і швидше і ефективніше.

Важливо пам’ятати, що зупинити випадіння можливо, але вже відновити втрачене поки що не є можливим, хто б Вам що не обіцяв.

Варто знати, що кожна волосина живе від 2 до 4 років і нормальним, фізіологічним вважається випадіння до 20-30 волосин ( за даними лікаря Р.А. Фрідмана).

Прискорюємо випадіння волосся ми самі, не носячи головного убору у вітряну прохолодну погоду чи , навпаки – у спекотну. Сонце, вітер з пилюкою пересушують наше волосся, забруднюють його і від того воно стає тьмяним та посіченим.

Дуже шкодять нашому волоссю , як відомо всі термопроцедури, завивання, праски, високі та тугі зачіски, незручні прикраси та заколки на голові.

Головне правило , щоб зберегти волосся – це чистота його і “харчування” коренів!

Як правильно мити голову? Кожен може розказати свої правила, але ми радимо дослухатись до тих, які ми зібрали та узагальнили з різних джерел, зі спостережень та бесід:

  1. Змочити волосся теплою водою і нанести невеличку частину шампуню, рівномірно розподілити по волоссю, змити теплою водою.
  2. Нанести ще порцію шампуню і масажуючи голову, створити стійку піну, якою гарно потерти по волоссю, після чого волосся гарно промити теплою водою, можна чергувати промивання з прохолодною водою, щоб стимулювати захисні функції організму.
  3.  Нанести на волосся бальзам, промасажувати голову, розподілити бальзам по всій довжині волосся, потримати 1-2 хвилини і змити ретельно теплою, ближче до прохолодної водою!

Акцентуємо увагу, що ні в якому разі не мити голову гарячою водою до так званого бажаного “скрипу”!!!

Це та шкода, яка надмірно руйнує і висушує волосся, яке надзвичайно важко потім привести до здорового вигляду.

Ну і , звичайно, бажано давати час відпочивати волоссю і намагатись рідше висушувати його феном.

Намагайтесь користуватись такими засобами, які дозволять мити голову один раз на 3-4 дні, цим самим Ви збережете свій кислотний захист на шкірі голови і Ваше волосся довго Вас радуватиме своїм виглядом!

На ніч, перед сном розчісуйте волосся масажною щіткою, цим Ви стимулюватимете прилив крові і очищуватиме його від пилюки та бруду.

Не заплітайте вологе волосся, не покривайте його головним убором поки воно не висохло.

І не забувайте, що для краси Вашого волосся дуже корисні продукти, які містять солі кремнію та сірки: капуста, яйця, житній хліб, вівсянка та інші.

Будьте уважні до себе і Ви завжди будете і красивими і здоровими!

Залишити відповідь