Чому так необхідно користуватись сироваткою?

Серед косметичних засобів є принаймні один, що здатен зробити обличчя не по роках молодим і свіжим. Знайомтеся: “серум” – сироватка для обличчя, справжня «швидка допомога» для краси.

Серум, або косметична сироватка

Вираз «косметична сироватка» більш звично нашого вуха. Але і його синонім, слово «серум» аж ніяк не рідкість, особливо серед косметологів. У наш побут воно потрапило з англійської: serum означає «концентрат».

До недавнього часу косметична сироватка для обличчя вважалася продуктом суто професійним – серум використовувався тільки в салонах. У наші дні в магазинах чи аптеках можна придбати сироватку для домашнього використання.

Для чого потрібна косметична сироватка?

Спектр дії сироваток для обличчя досить широкий. Зокрема, серуми допомагають:

– поліпшити зовнішній вигляд шкіри і отримати видимий ефект омолодження;

– активувати кровообіг і оптимізувати роботу сальних залоз;

– нормалізувати баланс вологи шкіри і усунути її сухість;

– вплинути на зайву пігментацію і надати відбілюючий дію;

– зняти запалення і наситити шкіру поживними речовинами;

– підвищити пружність і скоротити появу зморшок;

– відновити еластичність шкіри і підтримувати її в тонусі;

– надати судиннозміцнюючий та антиоксидантний ефект;

– захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.

 Сироватки для обличчя створюються для швидкого вирішення проблем: акне, Розацеа, гіперпігментація, старіння, посиленого живлення і зволоження. Саме на активному інгредієнті, а частіше на їх комбінації, будується вся формула.

Сироватка і крем: яка різниця?

Різниця є. Серум – це сильно концентрований продукт, який містить приблизно в 10 разів більше біологічно активних речовин, ніж найефективніші креми. Результат його застосування помітний відразу, тому що шкіра миттєво отримує необхідну кількість активних речовин у найбільш засвоюваній формі.

 

У певному сенсі склади сироваток нагадують лікарські засоби, побудовані на дії одного активного компонента, інші речовини лише допомагають проковтнути, зберегти, нанести, як, скажімо, мазь. Наприклад, біотехнологічна концентрація гіалуронової кислоти в сироватці може досягати 40%. Це досить в’язка консистенція, креми містять дуже скромні кілька відсотків. Сироватка може на 100% складатися з рослинних екстрактів, в кремі цього досягти неможливо. Пептиди в сироватках можуть бути кілька відсотків, у той час як в кремі їх соті частки.

Проблеми шкіри

Існують сироватки, які призначені для боротьби з тими або іншими дефектами шкіри. У цьому випадку засіб наносять локально на проблемні зони. А ось серуми для загальної профілактики проблем шкіри наносять на всю поверхню обличчя.

Тих, у кого є проблеми шкіри , хотілося б попередити: косметичні сироватки – не панацея, від будь-яких шкірних проблем вони не рятують. Серуми, як правило, працюють на одну або дві конкретні ситуації. Наприклад, серум для жирної шкіри зволожує її та оптимізує роботу сальних залоз.

Сироватки НЕ підбирають за типом шкіри, і це теж їх відмінна риса.

Як не дивно, але сироватка може бути чарівною паличкою на всі випадки життя. 
Поки вони не так популярні, як звичайні креми, багато про їх існування навіть не підозрюють.
Часто сироватка для обличчя – це концентрат активних речовин, який включає в себе: вітаміни Е, К, С, кераміди, екстракт алое та інші компоненти.
‼️‼️Вона створена таким чином, що всі її інгредієнти проникають дуже глибоко в дерму, саме тому при виборі СИРОВАТКИ потрібно бути дуже обережним, щоб обрати не ворожий склад з пропіленгліколем та метилпарабенами, які проникнуть дуже глибоко, потрапивши в нашу кров.
Якщо вже і купуєте сироватку, то тільки з органічних складників і уважно дивіть термін придатності, який не може бути більше 6 місяців за увози зберігання певного температурного режиму.

Як правильно користуватися сироваткою для обличчя?
Спочатку обличчя ретельно очищаємо від макіяжу. Наносимо сироватку ще на вологу поверхню, щоб активні речовини проникли глибше в пори.
Коли вона повністю ввібралася, наносимо прохолодний (з холодильника) зволожуючий крем вже на суху шкіру, це дозволить інгредієнтам проникнути ще глибше.
Завдяки високій концентрації активних речовин, сироватка здатна суттєво підвищити ефективність зволожуючого крему – сприяє дуже глибокому зволоженню, робить шкіру еластичною, відновлює кислотний захисний баланс.

Залишити відповідь