Альгінат – морський дар для краси вашої шкіри

Море приховує в собі багато таємниць. Людству воно підносить безліч дарів, якими лише треба вміти користуватись. Один з таких дарів – солі альгінатної кислоти, що містять в собі бурі водорослі. В косметології їх застосовують у виготовленні альгінатних масок для обличчя, які стали широко застосовуватися у всіх салонах краси для омолодження шкіри. Тому я пропоную ознайомитись ближче з чудодійними властивостями альгінатних масок. 

Дія альгінатних масок 

Альгінатні маски мають широкий спектр позитивних властивостей для шкіри обличчя. Це ліфтинг, зволоження, звуження пор, поступове усунення плям від пігментації, поліпшення кольору шкіри, попередження старіння шкіри, протизапальний ефект.  Ці маски містять вітаміни, протеїни та мінеральні елементи необхідні для здоров’я та краси шкіри.

Переваги альгінатних масок 

Маски з альгінатом можуть використовуватися при будь-якому типі шкіри. При цьому вони є хорошим провідником для засобів спрямованої дії: антивікових, ліфтингових, зволожуючих, живильних, протизапальних. Дані засоби можна наносити під маску, і за рахунок збільшення притоку крові і кисню корисні речовини починають краще проникати в шари шкіри.

Процес нанесення альгінатної маски

  1. Ретельно очистити шкіру.
  2. Порошкоподібну суміш розвести водою у співвідношенні 1:1. Консистенція маски повинна нагадувати сметану, не розтікатися і бути без грудочок.
  3. У разі необхідності під маску наноситься вибраний засіб, спрямований на вирішення проблем шкіри. Після того як засіб вбереться, настає черга маски. Її накладають товстим шаром і залишають на 30 хвилин. Під час застигання маска може стягувати шкіру, але ніяких неприємних, а тим більше болючих відчуттів виникати не повинно.
  4. Після застигання маска перетворюється в тягучу, схожу на гуму масу. Знімається маска одним рухом, у напрямку від підборіддя до чола.
  5. Після того, як маска буде знята, шкіру обличчя необхідно протерти тоніком або лосьйоном і нанести заспокійливий крем, сироватку тощо. 

Після процедури шкіра обличчя виглядає відпочившою і має свіжий вигляд. Однак для того, щоб отримати більш тривалий ефект, необхідно пройти курс альгінатних масок, де кількість процедур може сягати від 5 до 15 штук.

Користуйтесь щедрими дарами природи,щоб зберегти красу та здоров’!

Залишити відповідь